Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Promítání filmu ROAD a autogramiáda W. Dunlopa
V Praze se chystá na naše poměry skoro až neuvěřitelná akce, na které by neměl chybět žádný fanda road racingu.

Aleš Nechvátal:IRRC bylo to nejlepší, co jsem mohl…
Letos patřil k pěti našim jezdcům, kteří se rozhodli jet IRRC. Tohoto rozhodnutí v žádném případě nelituje a příští rok chce v tomto seriálu pokračovat. Mimo něj jel ale letos i domácí závody. O minulé sezóně, ale i té budoucí jsem si popovídal s pátým mužem IRRC superbike a jezdcem týmu Road Racing Liberec – Alešem Nechvátalem.

Michal Savinkov – nový král dvoutaktních GP?
Michal Savinkov jezdil léta úspěšně na 125 SP, kde hlavně vloni sbíral jedno pódiové umístění za druhým. Letos si splnil dlouholetý sen a pořídil ostré Gpéčko. Vrhul se tak do další třídy s velmi silnou konkurencí. Jeho první sezóna nedopadla vůbec špatně a dokonce se mu povedlo závody i vyhrávat.

Kalendář 2015
Postupně budeme doplňovat další termíny...

Video: Horst Saiger v Těrlicku
Horst Saiger si evidentně Těrlicko oblíbil. Závodit tam jezdí dá se říct už pravidelně a letos z toho vzniklo obsáhlé video. Příjemnou podívanou.

Tomáš Mysliveček nováčkem ve Frohburgu
Tomáš už si vyzkoušel v road racingu kde co. Jezdí 125 SP i litra od Suzuki. Po českých přírodňácích brázdí už nějaký ten pátek, ale zkušenost z německého Frohburgu mu stále chyběla. Z početné letošní bandy českých závodníků tam byl jediným nováčkem. Nevedl si ale vůbec špatně. O tom jaké bylo zvykání si na novou trať a trochu o jeho závodnické budoucnosti je dnešní rozhovor.

Dramatický Frohburg 2. díl - Neděle
Poslední závod sezóny je za námi. Ve Frohburgu šlo o konečné pořadí v IRRC, o utkání kontinentálních jezdců s Michaelem Dunlopem a třeba taky o to jak dopadne další souboj Červený vs. Dokoupil. Pro české barvy byl víkend hodně proměnlivý. Střídalo se zklamání z pádů a následné ztráty nadějí a radost z pódiových umístění.

Dramatický Frohburg 1. díl - Sobota
Poslední závod sezóny je za námi. Ve Frohburgu šlo o konečné pořadí v IRRC, o utkání kontinentálních jezdců s Michaelem Dunlopem a třeba taky o to, jak dopadne další souboj Červený vs. Dokoupil. Pro české barvy byl víkend hodně proměnlivý. Střídalo se zklamání z pádů a následné ztráty nadějí a radost z pódiových umístění.

IRRC vrcholí tento víkend ve Frohburgu
Už tento víkend nás čeká taková třešinka na road racingovém dortu. Jde o závody v německém Frohburgu. Chystají se sem jezdci IRRC včetně našich jezdců a místního Didiera Gramse. Uvidíte však také Michaela Dunlopa nebo našeho Michala Dokoupila. Na programu je hned 14 tréninků a 14 závodů. To všechno na pekelně rychlém okruhu. Lákadel je prostě hodně, a protože jsem od hodně lidí z ČR slyšel, že se tam chystají (a…

Startovní listiny pro Frohburg
Pořadatel posledních letošních závodů v dosahu českých fanoušků ve Frohburgu zveřejnil startovní listiny. Frohburg se jede hned víkend po Dymokurech (tedy tento) a z mnoha důvodů by tam neměl chybět žádný fanoušek českého road racingu. Česká účast na tomto závodě je každoročně slušná a letos tomu nebude jinak.

« Předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31 Další »