Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Peter Hickman se zapsal do historie Macau GP
Vítězství, které předvedl v zajímavém závodě na Macau GP tuto sobotu Angličan Peter Hickman, se zapsalo do historie road racingu. Po dlouhé době prolomil nadvládu velkých favoritů a jako velmi mladý se zapsal vedle Michaela Ruttera, Iana Hutchinsona, Stuarta Eastona, Johna McGuinnesse a další. Ano, ty všechny porazil.

Cesta Marka Červeného k titulu v IRRC
Letos se povedl jeden velký, český, road racingový úspěch. Marek Červený – jezdec z východočeského Stračova získal nejvyšší trofej, kterou ve své třídě šestistovek na kontinentu vůbec získat může. Jaká byla cesta k tomuto úspěchu a šlo všechno tak snadno, jak to možná mohlo působit z venku? A jaký význam má tato trofej pro samotného závodníka?

Kdo přijede do Hořic? Možná i kouzelník…
Tento článek nemá nijak snižovat snahu kohokoliv ani se někomu či něčemu vysmívat. Vlastně ho píšu proto, že mě nebaví už číst diskuse a vyvracet následně domněnky, že ten či onen hvězdný jezdec přijede do Hořic. Nechci se stavět ani do role nějakého vševěda. Jestli máte na věc jiný názor, tak si ho pod článkem rád přečtu. Možná by se mohl i najít někdo, kdo se k věci postaví čelem a reálně něco udělá.

Macau GP za měsíc + video
Už za měsíc se jihočínské město Macau, které bylo dlouho portugalskou kolonií, promění v motosport arénu, která má obdobu snad jen ve slavném Monacu. Celkově to bude 62. ročník tohoto městského šílenství mezi svodidly. Pro motorky to bude 49. Ročník.

IRRC Superbike 2015 – konečné pořadí a vyhlášení - 2.…
Sezóna 2015 je po Frohburgu definitivně u konce. Jasné je tedy i pořadí v nejprestižnějším road racingovém šampionátu, který se na evropském kontinentu jezdí. Dnes si zrekapitulujeme pořadí v první desítce, do které se i přes silnou konkurenci dostal jeden český jezdec. Díky tomu, že jsem měl možnost být i na vyhlášení šampionátu, tak se vám budu snažit přiblížit jeho atmosféru a dodat k tomu pár fotek z místa dění.

IRRC Superbike 2015 – konečné pořadí a vyhlášení - 1.…
Sezóna 2015 je po Frohburgu definitivně u konce. Jasné je tedy i pořadí v nejprestižnějším road racingovém šampionátu, který se na evropském kontinentu jezdí. Dnes si zrekapitulujeme pořadí ve třídě superbike od jedenáctého místa dál. V této části tabulky máme hned čtyři české jezdce. Díky tomu, že jsem měl možnost být i na vyhlášení šampionátu, se budu snažit vám přiblížit jeho atmosféru a dodat k tomu pár fotek z…

IRRC Supersport 2015 – konečné pořadí a vyhlášení - 2…
Sezóna 2015 je po Frohburgu definitivně u konce. Jasné je tedy i pořadí v nejprestižnějším road racingovém šampionátu, který se na evropském kontinentu jezdí. Dnes si zrekapitulujeme pořadí v první desítce, kterému letos vévodí český jezdec. Díky tomu, že jsem měl možnost být i na vyhlášení šampionátu, budu se vám snažit přiblížit jeho atmosféru a dodat k tomu pár fotek z místa dění.

IRRC Supersport 2015 – konečné pořadí a vyhlášení - 1.…
Sezóna 2015 je po Frohburgu definitivně u konce. Jasné je tedy i pořadí v nejprestižnějším road racingovém šampionátu, který se na evropském kontinentu jezdí. Dnes si zrekapitulujeme pořadí ve třídě supersport od jedenáctého místa dál. Díky tomu, že jsem měl možnost být i na vyhlášení šampionátu, budu se vám snažit přiblížit jeho atmosféru a dodat k tomu pár fotek z místa dění.

Startovní listiny pro Macau GP – naši opět chybí
Letošní Macau GP bude opět velkým svátkem road racingu na konec sezóny. Tento velmi specifický závod, který se jede dnes už v čínském městě Macau se pojede 19. - 22. listopadu a pro motorky to bude už 49. ročník. Každý rok se spekuluje, jestli Macau pro motorky neskončí, ale jede se dál a to je dobře. Bohužel i letos bez české účasti, byť zájem byl.

IRRC Frohburg 2015 – neděle a skvělé superbikové bitvy
V neděli se depo probudilo do hodně studeného, ale slunného rána. První závod se jel v devět a program obsahoval celkem 11 závodů. Hlavně ty kde závodily litrové motorky, stály za to. Prostě závodní den, který se vydařil...

« Předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43 Další »
automobilovedily24.cz