Kamil Holán se vrací do IRRC + soutěž s RST
Kamil byl po pádu nucen nějakou dobu zapomenout na závodění na motorce. Teď se ale zdá být všechno ok a v Chimay, na dalším závodě IRRC, nebude chybět. Pár vět od Kamila doplňuje tradiční soutěž s RST, tedy s výrobcem vybavení, ve kterém Kamil letos závodí.
Irrc jde o víkendu v Chimay do druhé poloviny + soutěž o lístky
Evropský seriál IRRC se dostává do své druhé poloviny a české jezdce čeká poslední okruh, který neznají a na který to zároveň mají hodně daleko. Jako nejlépe umístěný Čech v průběžném pořadí vyráží do Belgie Marek Červený. Je zatím na třetím místě. Mezi superbiky je na tom nejlépe osmý Pavel Tomeček. Na trať se po nehodě vrátí i Kamil Holán.
Poslední rozloučení s Peterem Benderlem
Bohužel někdy je potřeba zveřejňovat i smutné zprávy. V úterý se bude konat poslední rozloučení s rakouským závodníkem Peterem Benderlem, který přišel o život minulý víkend v Radvanicích. Rodina vyjádřila přání, aby dorazilo co nejvíce motorkářů a příznivců závodů. Jestli můžete, doražte prosím uctít památku tohoto závodníka. Pohřeb se koná v Leopoldsdorfu jižně od Vídně. Není to tedy daleko....
Radvanice pošesté - pěkné závody se smutným koncem
Na okruhu Františka Bartoše v Ostravě – Radvanicích se letos závodilo už po šesté. Tento okruh stále táhne jezdce a hlavně čím dál větší množství diváků. Počasí vyšlo skvěle. Po sobotě to vypadalo, že se můžeme těšit na spoustu vyrovnaných nedělních závodů. Bohužel jsme se některých už nedočkali. Všeobecně se před závody mluvilo o trochu slabší účasti jezdců. Hlavně ve třídě do 600ccm mělo chybět hodně rychlých jezdců. Nakonec se sešla kompletní domácí špička, byť bez významnější zahraniční účasti.
Jirka Veverka: Třeba ta bedna někdy dopadne...
Jirka Veverka patří mezi nejmladší jezdce ve startovním poli českého road racingu. Už od první sezóny ukazuje, že nebude jezdit někde na chvostu. Letos jezdí za velký tým Racetrack.cz. Jirkovi se letos daří posouvat své časy a nejlepší umístění zase o něco výše. Nejen o tom je dnešní rozhovor s tímto nadějným jezdcem z východních Čech.
Pozvání Jana Lindnera do Radvanic + soutěž o lístky do Hořic
Jak už jsme psali včera. Radvanice jsou za dveřmi. Jedná se o jeden z nejhezčích domácích okruhů a mezi jezdci je hodně oblíbený. Startovní listiny a program jsme představili už včera. Dnes tu máme pár vět od tajemníka závodu Ing. Jana Lindnera a taky další soutěž o vstupenky na IRRC do Hořic. Radvanice se tedy určitě vyplatí sledovat a hlavně navštívit.
Radvanice už tento víkend
Po kratší odmlce máte opět možnost vidět pěkné road racingové závody. V místní části Ostravy v Radvanicích se koná další ročník závodů na okruhu Františka Bartoše. Kromě nejsilnější litrové třídy uvidíte kompletní spektrum závodních tříd. Okruh v Radvanicích patří k těm nejvíce oblíbeným u nás, takže určitě neváhejte a přijeďte. A co že nás o víkendu přesně čeká?
Pavel Tomeček o Oostende: "Trochu Oss a trochu Kyjov"
Pavel Tomeček je po polovině seriálu IRRC na průběžném osmém místě. Mimochodem nejlépe z Čechů. Týden před Oostende si ještě zajel pro svou první bednu na přírodním okruhu do slovenských Kopčan. Nejen o tom je dnešní rozhovor s tímto jihočeským jezdcem.
Road racing 2014 - Staré Město
Reporty s příběhem od Tomáše Myslivečka, psané pro web motorkari.cz patří, k tomu nejlepšímu, co si u nás lze přečíst z oblasti přírodních okruhů. A já jsem rád, že je Tomáš bude posílat i k nám na web pro vaše potěšení.
Marek Červený o úspěšném Oostende
Marek Červený si ve třetím závodě IRRC dojel pro dvě třetí místa. Po polovině tohoto seriálu je třetí i v průběžném bodování. Jak se mu zamlouval tamní okruh a závody celkově?
« Předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27 Další »