Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Složme se Kamilu Holánovi na letošní IoM TT!
Měli jste někdy chuť pomoci českým závodníkům, ale na vašem účtu se neválely volné desetitisíce? Teď je tu zajímavá možnost jak tuhle touhu uspokojit. Kamil Holán je první z našich závodníků, který se rozhodl využít možnosti tzv. crowdfundingu, skrze čím dál více populární Startovač. Kamil se tak za přispění svých fanoušků snaží pokrýt náklady na účast na slavné Isle of Man Tourist Trophy.

Kamil Holán: TT 2016 není vůbec jistá
Kamil Holán to nemá před letošní sezónou dvakrát jednoduché. Plány jsou sice velké, ale finanční realita je trochu proti. Aby nás Kamil mohl znovu reprezentovat na IoM TT, tak potřebuje nemalé množství peněz. Pokud mu budete chtít pomoci, tak se víc informací dozvíte v rozhovoru.

Zakládáme novou stránku Czech Road Racing na facebooku…
Možná si říkáte proč se na facebooku objevuje další stránka o road racingu. Jako by jich nebylo dost. Budu se Vám to v tomto článku snažit vysvětlit a obhájit to, proč to děláme.

Marek Němeček o twinech
Rozhovor s pražským závodníkem hlavně o technice. Marek patří mezi nejlepší české závodníky na twinu. Má za sebou rozporuplnou sezónu. Zajel hezké výsledky, ale taky vážně havaroval. Twiny začali jako dostupná třída. Jestli tomu tak pořád je, jsem se nemohl nezeptat....

Josef „Ermolenko“ Lukšík: pojedu i nějaké závody na…
Pepa Lukšík za sebou nemá zrovna ideální sezónu. Hned na druhém závodě v rámci IRRC v holandském Oss havaroval v zatáčce, o které ještě den předtím tvrdil, že tam se napadá. Znamenalo to návrat na motorku až v srpnu v Hořicích a bodovou ztrátu v šampionátu už logicky nemohl dohnat. Nicméně ho to od závodění neodradilo. Plánuje další sezónu v IRRC a možná se na domácích okruzích představí i na dvouválcovém twinu.

Luca Gottardi: s road racingem jsem začal v Hořicích
Luca je jeden z málo Italů, kteří se v poslední době věnují road racingu. A za poslední léta taky jediný, který si přijel zazávodit na český okruh. A nebyla to účast jenom symbolická. Na hořické trati si za pár let vybudoval pozici favorita závodů a tím, že se dostal na 600 s časem pod 2:20, se zařadil mezi ty nejlepší jezdce historie.

Závod v Těrlicku mění termín
Na webu pořadatele se objevil nový termín druhých největších domácích závodů. Závod v Těrlicku původně lavíroval mezi posledním víkendem v červenci, nebo prvním v srpnu. Druhý jmenovaný ale kolidoval s Českou TT v Hořicích. Ten první zase třeba se závody v Armoy v Severním Irsku, kam by určitě rád vyrazil Michal Dokoupil. Nakonec to tedy dopadlo jinak.

Pavel Tomeček: Imatra je výzva a moc se na ní těším
Pavel pojede stejně jako jeho týmový kolega z Orange racing už třetí sezónu v šampionátu IRRC. Beze změn to ale letos nebude. Pavel přiznává, že doma moc závodit nebude, zaměří se více na trénování a taky, u něj probíhá výměna stroje.

Petr Košťál jde znovu do IRRC
Petr už je tak trochu inventář českého road racingu. Už třetí sezónu jde do evropského šampionátu IRRC. Bohužel tak trochu na úkor českých závodů. Jeho tým Orange racing pojede v novém designu, který už částečně představili na facebooku.

Joey den Besten: trať v Hořicích mám nejradši
Joey je vítězem IRRC supersport 2014. V loňském roce ale zůstal druhý za Markem Červeným. Jde o stále mladého Holandského závodníka. Vloni byl podruhé v Hořicích a zdá se, že mu sedla nejen trať, ale i vše kolem. Zařadil se taky mezi elitní šestkaře, když v Hořicích zajel čas pod 2:20, což se zatím moc lidem nepovedlo.

« Předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46 Další »
http://www.wildmotors.cz/
automobilovedily24.cz