Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Aktuální výsledky z Hengela - Neděle
Aktuální výsledky z nedělních závodů IRRC v holandské Hengelu. Výsledky budou postupně přidávány.

Aktuální výsledky z Hengela - Sobota
Přinášíme Vám aktuální výsledky z prvního závodního víkendu IRRC v holandském Hengelu. Výsledky budou postupně přidávány.

IRRC poprvé – Hengelo
O víkendu odstartuje první závod IRRC a našich sedm jezdců se utká o první body ve dvou jízdách. Hengelo ale není jen IRRC, ale i zajímavá trať a její okolí a sousta dalších závodů od padesátek po novodobé sajdy. Co jezdce a diváky na tomto závodě čeká?

Staré Město za dveřmi + soutěž o vstupenky na 300 ZGH
O tomto víkendu začne u nás skutečná road racingová sezóna ve Starém Městě u Uherského Hradiště závodem o cenu Bohumila Kováře. Tradiční otvírák sezóny má slušně naplněné startovky, vstup zdarma a předpověď počasí není snad úplně nejhorší. Proč se tedy vydat do Staráku?

Frank Bakker ukončil kariéru
Po 12 letech závodění pověsil helmu na hřebík velmi úspěšný holandský jezdec z IRRC - Frank Bakker. Našim tak těsně před začátkem tohoto seriálu odpadl jeden velký soupeř.

Reakce 7 českých jezdců před startem IRRC
Už tento víkend čeká domácí jezdce premiéra v IRRC 2015 v Holandském Hengelu. Celkem se tam představí 7 českých jezdců – dva z nich úplně poprvé. Všech jsme se zeptali, jak se těší na tyto závody a jak na sezónu 2015 celkově.

Soutěž o ceny RST s Kamilem Holánem
Stejně jako v loňském roce, máme pro vás i letos připravené tipovací soutěže s Kamilem Holánem a RST.

Startovní listiny pro Staré Město
První květnový víkend u nás odstartuje road racingová sezóna tradičně na jižní Moravě ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Jako vždy na Slováckém okruhu závodí všechny třídy klasiků i novodobých motorek kromě supersportů a superbiků. Na první podnik sezóny je tradičně ve startovkách narváno a letos tomu není jinak.

Jarní cena Brna – nedělní závody
Dnes už bylo v Brně o něco tepleji a po ranní sérii warm up jezdci odjeli druhé závody. Spokojený z víkendu odjede určitě Marek Červený, který nemohl dopadnout lépe, Josef Duchan, který byl 4x na bedně a spousta dalších jezdců.

Kvalifikace + sobotní závody v Brně
V Brně mají za sebou jezdci všechny kvalifikace. Největším překvapením je asi pole position Josefa Duchana. Celkově tyto závody trápí počasí. Je velmi chladno a po ráno se objevilo i sněžení. I tak se ale povedlo zajet rychlé časy… V sobotu odpoledne se v Brně odjeli také první závody. Ty jede každá třída dva. Jeden právě dnes a druhý zítra. Nejúspěšnějším mužem dne se stal určitě Josef Duchan, protože si dojel pro…

« Předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35 Další »