Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Startovní listiny pro Macau GP – naši opět chybí
Letošní Macau GP bude opět velkým svátkem road racingu na konec sezóny. Tento velmi specifický závod, který se jede dnes už v čínském městě Macau se pojede 19. - 22. listopadu a pro motorky to bude už 49. ročník. Každý rok se spekuluje, jestli Macau pro motorky neskončí, ale jede se dál a to je dobře. Bohužel i letos bez české účasti, byť zájem byl.

IRRC Frohburg 2015 – neděle a skvělé superbikové bitvy
V neděli se depo probudilo do hodně studeného, ale slunného rána. První závod se jel v devět a program obsahoval celkem 11 závodů. Hlavně ty kde závodily litrové motorky, stály za to. Prostě závodní den, který se vydařil...

IRRC Frohburg 2015 – deštivá sobota
Ani letošní Frohburg nebyla žádná nuda. Udála se spousta skvělých bitev, momentů, vítězství i proher. Tento podnik má každoročně zvláštní atmosféru. Jezdci tam převážně končí sezónu a tak se i trochu bilancuje, oslavuje, vzpomíná atd.. Ale k závodům samotným.

Přijeď do Frohburgu – Finále IRRC bude stát za to
Už za pár hodin bude plné depo ve Frohburgu a začne poslední letošní závod road racingu. Pokus se chcete přijet podívat, tak trocha informací.

Tým Penz13 přiváží hvězdy IoM TT do Frohburgu
Tým, který už vloni přivezl Michaela Dunlopa a k závodů ve Frohburgu tak nějak patří, nezůstane ani letos pozadu. Přiveze tři hvězdné jezdce z ostrovů, kteří zle topí každý rok na slavné TT na ostrově Man. Jezdce světové špičky road racingu člověk nevidí každý den a už vůbec ne kousek od českých hranic. Nezbývá, než si ty tři jezdce představit....

Česká účast ve Frohburgu
Poslední závod pro většinu našich závodníků a závodnic se jel v Dymokurech. Ne však pro partičku, kterou si představíme dnes. Do Frohburgu totiž nejedou jen jezdci IRRC. Navíc to vypadá, že by letos mohlo dopadnout i více pódiových umístění.

Startovní listiny pro Frohburg
O víkendu se bude závodit v německém Forhburgu. Je to poslední závod této sezóny minimálně na kontinentu. Má být pěkné počasí a asi není možné pozvat vás diváky lépe, než startovními listinami. Ty jsou totiž pro tento závod hodně nabité. Uvidíme špičku IRRC, dva vítěze slavné TT na Manu a taky dva Hořické rekordmany.

IRRC – průběžné pořadí před Frohburgem
O tomto víkendu se pojede poslední podnik IRRC a tak je na čase se podívat, co se může a co se už nemůže změnit v pořadí IRRC. Už jsou jistí oba mistři, jak ve třídě superbike, tak supersport. Hořice o nich rozhodly. Za nimi je ale ještě spousta otazníků a o další pozice se jezdci ještě poperou.

Le Grelle: víkend v Hořicích jsem si užil
Sebastien byl doslova senzací letošního závodu IRRC v Hořicích. I jako nováček prolomil traťový rekord Michaela Pearsona a dokázal vyhrát skvěle obsazený závod superbiků. Nováčkovský rekord posunul a více jak vteřinu a navíc si zajistil titul v IRRC. Není toho málo za dva dny že!? Jak na to ale pohlíží sám jezdec? Jak se mu líbil tento víkend, na který původně vůbec nechtěl přijet? A přijede ještě někdy?

Dymokury 2015 - zase to počasí
Je za námi poslední podnik českého road racingu. Dymokury zažily opět pěkné a hodně rychlé závody, které i letos hodně ovlivnilo počasí. Skoro jako bych psal o loňsku. Třetí ročník od obnovení proběhl s minimem nehod a přinesl hodně závodnických dramat.

« Předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43 Další »
automobilovedily24.cz